Uczenie się dla zysku – Dr Ruja Ignatova. To właściwe decyzje w celu zapewnienia długoterminowej wartości.

Uczenie się dla zysku – Dr Ruja Ignatova. To właściwe decyzje w celu zapewnienia długoterminowej wartości.

Zaufanie do dr Ruji Ignatovej rośnie. Jestem zaangażowany od 2016 roku. Nigdy nie widziałem firmy działającej z taką uczciwością. Firma rozwijająca się ponad wszelkie moje oczekiwania. Cieszę się, że teraz mamy szansę na zakup opcji (podwójna siła nabywcza) w najszybciej rozwijającej się firmie.

Myślę, że to oczywiste, że wizja dr Raji była z pewnością zgodna z przyszłością i świadczy to o tym, że podejmuje właściwe decyzje, aby zapewnić długoterminową wartość. Kontynuujmy naukę razem, stając się wykształconym, elastycznym i zgodnym.

Dla sieci OneLife jest to ogromna wygrana, czyli dla nas wszystkich, ale szczególnie dla tych z nas, którzy pozostali niezachwiani w swojej wierze i wizji dr Ruja Ignatova, pomimo wspólnych wysiłków i zapory negatywności, która miała na celu zniszczenie firmy i naszego biznesu.

Po ponad 3 latach intensywnych dochodzeń prowadzonych przez władze z różnych krajów jest to niezaprzeczalny dowód, że firma nie przeprowadziła żadnych nielegalnych działań.

A dla naszych hejterów, którzy wysunęli wobec nas fałszywe oskarżenia, ocena techniczna, która była częścią śledztwa, dostarcza niepodważalnych dowodów na istnienie łańcucha bloków OneCoin.

Teraz nadszedł czas, aby podwajając nasze wysiłki pomóc w realizacji tej wizji dr Ruji i osiągnąć tym samym 10-krotnie większy, ogromny globalny sukces, którego część już osiągnęliśmy.

(źródło: https://mahalvan.com)

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart