Urządzenie Medi Smart

OPIS

Urządzenie Medi Smart

Za 100% Onecoin   cena:   29,6 Onecoin

Informacje o produkcie

FUNKCJE PODSTAWOWE
Podstawowe funkcje w jakie wyposażone jest urządzenie MediSmart to: 
• filtracja powietrza,
• ozonowanie,
• pochłanianie cząsteczek kurzu,
• neutralizacja zapachów,
• wyrównywanie wilgotności,
• sprzątanie na sucho oraz na mokro dzięki przystawce piorącej.

FUNKCJE DODATKOWE 
Urządzenie MediSmart jest wielofunkcyjne –
oprócz czynności opisanych powyżej, dzięki zastosowaniu akcesoriów dołączonych do urządzenia można również:
• przepychać zatkane rury (załączona jest
odpowiednia ssawka),
• przechowywać rzeczy w systemie
próżniowym (załączone są worki
próżniowe),
• dmuchać np. balony (załączona jest
odpowiednia ssawka),
• sprzątać w trudno dostępnych
miejscach takich jak. rogi, sufit,
przestrzenie ze grzejnikami
(załączona jest odpowiednia ssawka).

MediSmart to urządzenie wyposażone w hydrosystem, który dzięki wykorzystaniu zjawiska odśrodkowej separacji, zapewnia pochłanianie cząstek kurzu z otoczenia, filtrując, aromatyzując i inhalując powietrze oraz wykonując wiele innych funkcji jednocześnie.
Techniczną charakterystykę filtrowania Systemu Przeciwalergicznemu należałoby rozpocząć od opisu specjalistycznego silnika Bi-turbo z podwójną grubością turbiny ssącej, który posiada tzw. BY PASS MOTOR SYSTEM, co oznacza, że ma dwa, oddzielne, niezależne obiegi powietrza: dolny – roboczy i górny – chłodzący. Dodatkowo zastosowano tutaj elektroniczny bezpiecznik termiczny ThermoQuick, chroniący przed błędami w eksploatacji. W momencie załączenia się turbiny, zasysa ona powietrze z otoczenia, spręża je, przepuszcza przez system filtrujący i podaje do zbiornika z roztworem wodnym preparatu. Ze zbiornika głównego pod działaniem siły odśrodkowej, roztwór wodny preparatu jest porywany przez strumień powietrza o dużej prędkości i rozrywany na drobne kropelki. Odpowiednia konstrukcja wyrobu sprawia, że jedynie najmniejsze z uzyskanych cząstek opuszczają urządzenie jako aerozol. Większe cząsteczki uderzają w przeszkodę jaką jest odpowiednio skonstruowany separator i powracają do zbiornika głównego. Ilość cząsteczek zależy od szybkości przepływu powietrza. Im szybciej powietrze przepływa przez urządzenie (czyli im większe jest jego ciśnienie), tym większa ilość rozproszonych cząstek aerozolu jest generowana i krótszy jest czas konieczny do inhalacji, jodowania czy aromaterapii.
Preparat uwalniany jest z urządzenia w postaci aerozolu do otoczenia przez neutralizator, który służy do neutralizowania (wyłapywania) drobnych cząstek zanieczyszczeń mechanicznych i biologicznych, które trudno lub całkowicie nie łączą się z wodą.
Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii oraz dużej wydajności pracy urządzenia MediSmart gwarantujemy skuteczność działania w zakresie wspomagania leczenia i rehabilitacji chorych, którym w procesie łagodzenia skutków choroby przydatne są:
• filtrowanie i regeneracja powietrza
• wyrównanie wilgotności powietrza
• dezynfekcja powietrza
• inhalacja
• ozonowanie
• jonizacja
• aromaterapia
Tryby pracy urządzenia:
Inhalacja
Aby wykonać inhalację za pomocą urządzenia MediSmart typ FD2034A należy wlać do zbiornika z wodą odpowiedni preparat lub roztwór przeznaczony do inhalacji, po czym włączyć urządzenie, który będzie wydmuchiwać powietrze nasączone roztworem do inhalacji.

Aromatyzacja powietrza
Aromatyzację stosuje się w celu zmiany zapachu w pomieszczeniach. Ma ona walory estetyczne i relaksacyjne. Aby wykonać aromatyzację i nasycić atmosferę w pomieszczeniu aromatem, należy wkropić od kilku do kilkunastu kropli specjalnych olejków aromatycznych do zbiornika głównego z ciepłą wodą o temp. do 60 oC, a następnie przygotować urządzenie do pracy i włączyć. Urządzenie można wyłączyć po uzyskaniu stanu pożądanego nasycenia zapachem. Wlanie następnego aromatu zmienia zapach nie mieszając się z poprzednim bez konieczności uprzedniego czyszczenia urządzenia.
Aromaterapia
Urządzenie wspomaga leczenie olejkami aromatycznymi. Wykonuje się ją identycznie jak aromatyzację powietrza, jednak przy zastosowaniu olejków i roztworów, które mają określone walory terapeutyczne.
Przy takim zastosowaniu urządzenia MediSmart typ 2034A spełnia funkcje dyfuzora aromaterapeutycznego. Dzięki pracy separatora olejki rozpylane z wydmuchiwanym powietrzem unoszą się w pomieszczeniu. Zalecane jest, aby ten tryb pracy był stosowany w pokojach, w których przebywają chorzy ze wskazaniami do aromaterapii. W celu uzyskania jak najlepszych efektów aromaterapii, przed dolaniem olejków należy wlać do zbiornika urządzenia ciepłą wodę o temp. do 60 oC.

Filtracja powietrza 
Okna i drzwi w danym pomieszczeniu należy zamknąć. Następnie postawić urządzenie na podłodze i włączyć go. Po włączeniu urządzenia rozpoczyna się proces oczyszczania powietrza. Czas oczyszczania należy dostosować do wielkości pomieszczenia zgodnie z parametrami przepustowości urządzenia.

Wyrównanie wilgotności powietrza
Jeżeli w pomieszczeniu odczuwamy zbyt dużą lub za małą wilgotność należy włączyć urządzenie. Dzięki przepływowi powietrza w urządzeniu przez zbiornik z wodą z użyciem separatora, wydmuchiwane powietrze uzyskuje optymalny stan nawilżenia. Urządzenia skutecznie nawilża powietrze w pomieszczeniu o kubaturze ok. 60 m3 już w ciągu 30 minut.

Pochłanianie nieprzyjemnych zapachów 
Po włączeniu urządzenia, dym papierosowy, dym z kominka, przypalone jedzenie, wszystkie nieprzyjemne zapachy zostają wyeliminowane z filtrowanego powietrza.

Jonizacja powietrza 
Zbyt wysoka ilość jonów dodatnich jest niepożądana dla ludzi i zwierząt. MediSmart typ FD2034A jonizuje powietrze ujemnie.
W celu jonizacji powietrza, należy postawić urządzenie w pomieszczeniu, w którym panuje niezdrowy mikroklimat, znajdują się komputery i inne urządzenia elektroniczne. Należy pozamykać wszystkie okna i drzwi, następnie włączyć urządzenie. Podczas pracy urządzenia MediSmart typ FD2034A wytwarza ujemne napięcie, które sprawia, że w pomieszczeniu otrzymamy rześkie i czyste powietrze.

Ozonowanie 
Może być skutecznym sposobem odświeżania, dezynfekcji i oczyszczania powietrza w pomieszczeniach. Emisyjność ozonu zawiera się w granicach od 0,027 mg/s do 0,158 mg/s w zależności od wybranego trybu pracy.

Sterowanie urządzeniem

Funkcjami urządzenia MediSmart można sterować ręcznie (elektroniczny wyświetlacz) oraz za pomocą pilota zdalnego sterowania, który dołączony jest do zestawu.

Jednym z wariantów urządzenia MediSmart jest Elektroszczotka oraz Zestaw Piorący Aqua Matic, która pozwala poszerzyć zakres wykorzystania urządzenia o funkcje sprzyjające zapewnieniu odpowiedniego standardu higienicznego w pomieszczeniach mieszkalnych. Dzięki zastosowaniu dodatkowych akcesoriów oraz osprzętu urządzenie MediSmart może być stosowane do eliminacji i obniżenia zawartości alergenów, roztoczy, kurzu ze wszystkich powierzchni i sprzętów domowych w każdym pomieszczeniu w domu.

Za pomocą akcesoriów dodatkowych można stosować takie funkcje jak: 
• czyszczenie powierzchni twardych na sucho
• czyszczenie dywanów na sucho
• czyszczenie materacy łóżkowych na sucho
• czyszczenie podłóg drewnianych
• czyszczenie podłóg pokrytych kafelkami, kamieniem itp. na sucho
• czyszczenie tapicerek samochodowych i meblowych na sucho
• czyszczenie tapicerek samochodowych i meblowych na makro (system Aqua Matic)
• czyszczenie powierzchni twardych na mokro (system Aqua Matic)
• czyszczenie dywanów na mokro (system Aqua Matic)
• czyszczenia wyposażenia domu zestawem końcówek ssących
• dmuchania np. materacy, zabawek dmuchanych, balonów
• przedmuchiwania urządzeń elektronicznych i elektromechanicznych
• udrażniania zatkanych instalacji ściekowych
• przechowywania systemem próżniowym

Urządzenie podczas pracy z akcesoriami nie traci swoich walorów medycznych a funkcje w zakresie zmiany jakości powietrza takie jak: filtracja, jonizacja powietrza oraz wyrównywanie wilgotności są wykonywane nieprzerwanie podczas każdej czynności z użyciem akcesoriów.

Przegląd akcesoriów:

Ssawki:

1. Ssawka sferyczna – do czyszczenia m.in. obić tapicerskich, firan, zasłon, ubrań.
2. Nakładka z włosiem na ssawkę sferyczną.
3. Ssawka szczelinowa – do eliminacji kurzu, roztoczy, pyłków i nieczystości w miejscach trudno dostępnych jak np. Kaloryfery.
4. Ssawka antyelektrostatyczna – do oczyszczania powierzchni delikatnych takich jak: meble, obrazy, kwiaty, żaluzje.
5. Ssawka bagnetowa – do czyszczenia powierzchni trudno dostępnych jak szczeliny pod meblami, łóżkiem, pralką, wanną.
6. Ssawka dmuchająca – do przedmuchiwania czystym powietrzem np. napędów CD, DVD, komputerów, telewizorów, a także do nadmuchiwania materacy, basenów ogrodowych, dmuchanych zabawek, piłek.
7. Ssawka podłogowa – do czyszczenia dywanów, chodników, wykładzin oraz po odpowiednim przełączeniu można także czyścić powierzchnie twarde takie jak parkiety, kafle.
8. Ssawka tapicerska – do dogłębnego czyszczenia np. mebli
tapicerowanych poprzez wirowanie szczotek umieszczonych w ssawce.
9. Turbossawka – ssawka z obrotowym wałkiem, służąca do głębokiego czyszczenia.

System próżniowy:
To rewolucyjny sposób na przechowywanie rzeczy takich jak: kołdry, poduszki, płaszcze, kożuchy, pluszowe zabawki. Dzięki temu rozwiązaniu rzeczy zapakowane metodą próżniową tracą na swojej objętości aż do 100%. Rzeczy zapakowane próżniowo można przechowywać dowolnie długo.

Rodzaje wałków wymiennych w elektroszczotce:
– wałek ścierny – został w nim zastosowany filc lekko ścierny, służy do czyszczenia podłóg pokrytych kaflami, kamieniem,
– wałek z włosiem – zostało w nim zastosowane włosie syntetyczne służące do czyszczenia i trzepania takich powierzchni jak dywany, chodniki, wykładziny, materace,
– wałek polerujący – zastosowany został w nim filc gładki służący do czyszczenia i polerowania podłóg, takich jak parkiety, panele drewniane.

Zestaw Aqua Matic: 
Jest profesjonalnym urządzeniem do prania i czyszczenia różnych powierzchni. Wyposażony został w pompę dozującą detergent i umożliwia:
– czyszczenie na mokro dywanów i wykładzin,
– pranie tapicerek samochodowych oraz obić meblowych,
– czyszczenia na mokro twardych powierzchni.

Zestaw składa się z kompletu elementów w których skład wchodzą:
– zbiornik na detergent z elektryczną pompą ciśnieniową,
– wąż ssący do prania,
– rura ssąca do prania,
– ssawka do prania dywanów,
– ssawka do prania tapicerek,
– nasadka do mycia powierzchni twardych,
– wężyk doprowadzający detergent,
– płyn do prania szt.2.

Jeżeli oczekujecie Państwo profesjonalnej obsługi, niezawodnego sprzętu oraz współpracy z uczciwym, lojalnym partnerem, MediSmart zapewni Państwu te wszystkie korzyści.
Informacje dodatkowe:
•Urządzenie posiada 24-miesięczną gwarancję.
•Istnieje serwis zarówno gwarancyjny jak i wykonujący naprawy po okresie gwarancji.
•Urządzenie posiada pilot zdalnego sterowania.
•Istnieje możliwość zamówienia urządzenia w wielu wariantach kolorystycznych (zobacz zdjęcia w ofercie).

Dla naszego urządzenia przeprowadziliśmy badania: 
– na zgodność z normą PN-EN 60601-1-2 dotyczące kompatybilności
elektromagnetycznej
– na zgodność z normą PN-EN 60601-1-11 dotyczące kompatybilności
elektromagnetycznej wymagane dla wyrobów medycznych do użytku domowego
– na zgodność z normą PN-EN 60601-1-2:2007 + AC 2010
– na zgodność z normami PN-EN 13544-1 + A1:2009E oraz PN-EN ISO 8185:2009
– wyznaczenie emisyjności aerojonów lekkich
– wyznaczenie emisyjności ozonu

Posiadamy certyfikaty: 
Certyfikat CE dla urządzeń elektrycznych

Poznaj funkcje urządzenia MediSmart

Zapytaj o produkt

Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane
Field is required!
Pole wymagane

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart