OneCoin ma wypuścić monetę z całym wsparciem prawnym, przy wsparciu największej istniejącej społeczności krypto walut i największej użyteczności.

OneCoin ma wypuścić monetę z całym wsparciem prawnym, przy wsparciu największej istniejącej społeczności krypto walut i największej użyteczności.

** Czy koncepcja Dr Ruji wzmocni świat krypto walut? **

Bank of England w swoim raporcie badawczym na temat Blockchain przyznał, że scentralizowane podejście w Blockchain jest bardziej bezpieczne i długotrwałe przeciwko zdecentralizowanemu, które przyjęły wszystkie inne krypto waluty. Dzięki decentralizacji anonimowe transakcje są bardzo możliwe, a wszystko jest czarno-białe i przezroczyste, jeśli system jest scentralizowany.

Unia Europejska wychodzi z nowymi implementacjami, że tylko krypto waluty zatwierdzone przez KYC będą mogły pracować w ramach Unii Europejskiej.

Ideą OneCoin jest wprowadzenie monety z całym wsparciem prawnym, przy wsparciu największej istniejącej społeczności krypto walut i największej użyteczności na rynku. W ten sposób mamy pewność, że nasza moneta będzie najlepsza przez bardzo długi czas, a także szansę, że ​​stanie się największą i najsilniejszą krypto walutą w historii.

Myślę; z ponad 3,5 milionami kont już z KYC!! Kolejne miliony w przyszłym roku. Dzięki temu modelowi biznesowemu jej wizja ma bardzo duże szanse. Intencją dr Ruji w tworzeniu tej krypto waluty nigdy nie było, aby można ją było wykorzystywać jako spekulacyjny instrument inwestycyjny, tak jak w przypadku większości krypto walut wymienianych na giełdach publicznych!! Natomiast wizją dr Ruji jest stworzenie stabilnej i łatwej w użyciu krypto waluty, która może być używana na całym świecie do kupowania codziennych towarów i usług.

(Źródło: https://mahalvan.com)

Dobre wieści ! „Wymiana” z pewnością się otworzy, a dystrybucja współpracy zostanie ogłoszona wkrótce.

[Powiadomienie Korei GLG.]

Przedstawiciel Seo Dong-jin, lider rynku GLG IC, otrzymał oficjalną prośbę od centrali o kwalifikację ICM i wziął udział w spotkaniu ICM 10/14.

23 osoby, w tym Przewodniczący Compliance i MD, odbyły 11 godzin dyskusji i omawiania procedur, aby wyciągnąć pewne wnioski i podpisały umowę NDA *, którą ogłosiły tylko w oficjalnych kanałach firmy, takich jak biuletyny, seminaria internetowe i specjalne oświadczenia. Nawet pokój społecznościowy GLG nie publikuje swoich treści.

[UWAGA] NDA: Umowa o zachowaniu poufności to umowa zawarta w celu ograniczenia prezentacji i korzystania z niej przy jednoczesnym udostępnianiu tajemnic handlowych.

Tak samo było podczas ostatniej konferencji przygotowawczej Duncan 5/24, aby ustrzec się od poważnych problemów ich kurtki, torby i smartfony powinny być wcześniej zdeponowane w magazynie, aby firma miała pewność nad nieautoryzacyjnym procesem poufnych treści, które uznała za zabronione.

Ponadto, przed oficjalnym ogłoszeniem, surowo egzekwowane będą sankcje wobec dystrybutorów co do treści na spotkaniu.

Wynika to z faktu, że istnieją bardziej szczegółowe ustalenia dotyczące problemów, niektóre instytucjonalne czy kluczowe zmiany wymagające bezwzględnego bezpieczeństwa i odpowiedniego czasu ogłoszenia, niż prawo członków do wiedzy.

Ponadto istnieją różne kwestie, takie jak blokowanie ogólnego bezpieczeństwa i odpowiedzi na antidotum oraz minimalizowanie zamieszania, które należy ogłosić po zakończeniu przygotowań uzupełniających.

Z tego powodu czekamy na oficjalne ogłoszenie naszej firmy lub oficjalne ogłoszenie na podstawie licencji publicznej.

W związku z tym prosimy o dojrzałe podejście, zrozumienie i współpracę.

Członkowie!!! W ciągu najbliższych kilku dni za pośrednictwem naszych oficjalnych kanałów nastąpi kolejne ogłoszenie wyników spotkań ICM i działań następczych.
Ponadto, za zgodą firmy, formalne i systematyczne wyjaśnienia zostaną zorganizowane za pośrednictwem GLG IC każdego kraju.

Do tej pory tylko jedna z rezolucji z posiedzenia ICM w Sofii, które zostały ujawnione światu zewnętrznemu, to Free K, ruch podpisu na Konstantynie.
Jedno jest również jasne, że firma robi znacznie więcej, niż nam się wydaje, i robimy co w naszej mocy, aby iść prosto do przodu.

„Wymiana” z pewnością się rozpocznie, a dystrybucja współpracy zostanie ogłoszona wkrótce.

(źródło: https://mahalvan.com)

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart