EXCHANGE ONECOIN wrzesień/październik

EXCHANGE ONECOIN wrzesień/październik

Aktualizacja korporacyjna: 17.09.2019.

Drodzy zebrani.

Dochodzimy do momentu oczekiwania na zatwierdzenie ONECOIN. Jest to jedyny powód, dla którego nie opublikowano więcej aktualizacji w ciągu ostatnich 2 tygodni. Jak stwierdzono w organie zajmującym się naszą sprawą: oceniają każdą krypto walutę potencjalnie zbywalną na giełdzie jako „indywidualną sprawę”. CDD jest długim procesem i obejmuje badania online. Niestety, istotnym powodem, dla którego ONECOIN nie był w stanie zbudować dobrego imienia w mediach, jest niekończąca się propaganda przeciwko niemu. Obecnie organ potrzebuje dwóch tygodni na rozpatrzenie naszej sprawy. Mamy nadzieję, że nie jest to zły znak. Tymczasem wielu liderów stara się odwrócić paskudny obraz i pokazać ONE w innym świetle. Jeśli ludzie będą mieli oczy otwarte, będą mogli to zobaczyć. Nie każdy ma na to odwagę i jest to zrozumiałe. Jeśli jednak ktoś stara się jak najlepiej, wszyscy powinniśmy podziwiać jego pracę!

King Jayms 100K Challenge BALIDEX DealShaker Expo Indonesia Bali 30/8 – 2/9/2019

https://www.facebook.com/groups/447999482063079/permalink/1128398784023142/

Drodzy Partnerzy OneLife.

Każdą nową monetę można wymienić na giełdzie, podobnie jak tysiące innych monet, ale prawie żadna z nich nie przetrwała kilku miesięcy. Ideą OneCoin jest wypuszczenie monety z całym wsparciem prawnym, przy wsparciu największej istniejącej społeczności krypto walut i największej użyteczności na rynku. W ten sposób mamy pewność, że nasza moneta będzie najlepszą przez bardzo długi czas, a także jest szansa, że ​​stanie się największą i najsilniejszą krypto walutą w historii. Większość Członków OneLife nie chce, aby moneta została uruchomiona „w trybie pilnym”, aby szybko ją sprzedać i zarobić kilka dolarów! To, czego większość z nas chce, to tego, aby nasza moneta stała się najlepszą, najsilniejszą i bardziej stabilną krypto walutą, i ostatecznie przekonać się, że OneCoin stanie się pierwszą krypto walutą rezerwową. Intencją dr Ruji w stworzeniu tej krypto waluty nigdy nie było, aby była używana jako spekulacyjny instrument inwestycyjny, tak jak to widzisz w przypadku większości krypto walut wymienianych na giełdach publicznych! Wizją dr Ruji jest stworzenie stabilnej i łatwej w użyciu krypto waluty, która może być używana na całym świecie do kupowania codziennych towarów i usług. Twoja wiara w OneCoin sprawi, że OneCoin odniesie sukces. Bądź pewny siebie, bądź cierpliwy … Nasz sukces jest opóźniony, a nie odrzucony.

OneCoin ma być największą na świecie walutą rezerwową

OneCoin, 6 października 2019 r (tłumaczenie google translator)

Onecoin trafi do handlu, największym na świecie chwytem dla ogromnego odbioru, nieco mojej analizy rewelacji eksperckiej, która pozwoliła mi zrozumieć i zarządzać kryptograficznymi pieniędzmi reklamującymi Onecoin jest innowacyjnym zadaniem pieniężnym, w którym nowe błyszczące urządzenie budżetowe o nadzwyczajnym wpływie na fundusz stają się najlepszą rzeczywistością, którą musisz mieć na rynku Forex w największym ogólnym oszczędzaniu na ogromny wybór.

W ten sposób każdy atrybut szkody, jaką wyrządza każdemu. S. Należy znaleźć, że zapewnienie najlepszego podejścia do rozwoju nie jest wystarczające, gdy podstawowa wymiana setek lat prowadzona z przewodnikiem po fundacjach związanych z pieniędzmi i cennymi rządami nie jest w żadnym razie fundamentalna w cia, jeśli masz wiedzę jesteś zwyczajowo przyzwyczajony, wykorzystując olbrzymie organizacje równoważnego biznesu, których nieoczekiwanie szukają w administracji Ameryki Łacińskiej lub lokalnej.

Stowarzyszenie biznesowe Onecoin z satysfakcją ogłasza, że ​​ONE cyfrowa waluta, której moneta jest najlepsza, najlepiej oddaje prawdę zapisaną alternatywnie.

Organizacja przygotowuje plan stowarzyszenia o przedłużonym czasie, który okazał się zwyczajny jako pomysłodawca i wizualizator produktu końcowego swoich imponujących celów, należy dołożyć szczególnych starań, aby być dobrze wykształconym, że rozwój i pozwolenie na zakup i sprzedaż trzeba wykonać zgodnie z harmonogramem.

Zmiana może dotyczyć kosztu złożonego oraz wkładów zakupowych i sprzedażowych. Bezpośrednio odbywa się końcowe badanie programu i powszechne połączenie z podstawową organizacją związaną z pieniędzmi.

Chcielibyśmy również, aby naród stwierdził, że brokerzy, którzy mogą stanowić element intuicyjnego centrum wymiany walut i ich bezpieczeństwo, są głównym zagadnieniem ważnych spotkań. Jesteśmy przygotowani, aby nigdy więcej nie pozwolić innym na rozładowanie, które nie jest nienagannie spokojne, bezpieczne i pasuje. Jesteśmy prawie na miejscu i w okolicy, aby dać wytrząsaczom okazję, by traktowali dostawcę, czym byli, mają ich jeszcze więcej.

Zgodnie z naszą obietnicą dotarła do nas obietnica, że ​​w dzisiejszych czasach istnieją wszelkie oznaki błędnego zrozumienia tego, jakie są kroki losu strategii przedsięwzięcia, które według wszystkich kont powodują już nigdy niepotrzebny niepokojący wpływ wśród naszych klientów.

Dzięki najnowocześniejszej artykulacji staramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania i wyjaśnić każdy artykuł, który może nie być wystarczająco uzasadniony, dopóki nie będzie innego gdzie jest krypto waluta rezerwowa?

Dlaczego do tej pory nie wprowadzono masowej kryptowaluty?

Po ponad 10 latach adaptacji krypto walut na całym świecie szacuje się na około 30 milionów. Dlatego najbardziej logicznym punktem byłoby to, że masowa adaptacja potrzebuje innego rodzaju krypto waluty, to bez wątpienia.

Myślę, że nie ma innego rozwiązania dla masy niż regulowana krypto waluta (tj. scentralizowana), która gładko radzi sobie z rządem i bankami. A czas na tego rodzaju krypto walutę jest TERAZ.

Dlatego musisz szukać takiego rodzaju kryptografii, ponieważ na pewno będzie to taka krypto waluta.

Teraz jesteśmy naprawdę blisko masowej adaptacji i każde krypto może to zrobić, powinniśmy w nią wskoczyć jak najszybciej. Osobiście studiowałem wszystkie ważne dostępne krypto waluty na coinmarket cap, myślę, że jeszcze ich nie ma. Nie sądzę też, aby Libra mogła tak być, ponieważ jest wspierana przez walutę fiducjarną i nie ma ograniczenia.

Podsumowując, kryptowaluta do masowej adopcji powinna mieć następujące właściwości:

1- łatwa w użyciu, dzięki czemu masa łatwo się dopasowuje, ludzie nie potrzebują i nie rozumieją technologii Distributed Ledger Technology (DLT) i technologii blockchain, ponieważ używają smartfona i znają technologię 3G lub 4G,

2- może być używana do codziennego życie (np. zakupy), a nie tylko jako spekulacja, ponieważ większość ludzi boi się handlu i zmienności,

3- regulowana, pewnego rodzaju współpraca z organami regulacyjnymi, więc zwykli ludzie mogą temu zaufać,
4. musi mieć społeczność, czyli ludzi, którzy ją rozumieją i używają.

Wszystkie istniejące krypto waluty torujące warstwę krypto waluty masowej adopcji i Onecoin (ONE) zrobią krok w kierunku osiągnięcia tego, ponieważ tylko ONE ma wszystkie właściwości i cechy krypto waluty dla wszystkich.

Onecoin może potencjalnie być masową kryptowalutą.

Możesz obejrzeć te dwa odcinki filmów i znacznie lepiej zrozumiesz, która krypto waluta może być krypto walutą rezerwową.

1. https://www.youtube.com/watch?v=V_Ly1OrtRmE&feature=share

2. https://www.youtube.com/watch?v=_J8_bDvKx4g

To, co robią profesjonalni hejterzy i sprawcy przemocy, nazywa się wymuszeniem, groźbą i zniesławianiem, które, jak zakładam, są nielegalne w większości krajów na świecie, a przynajmniej w kraju, w którym mieszkam. Następnie możemy zapytać, ilu członków OneLifeNetwork zostało zagrożonych lub zmuszonych do przyłączenia się do naszej sieci? Uwierzyłbym ŻADEN! Inną rzeczą jaką robią, są fałszywe oskarżenia policji i rządu, co jest również nielegalne w większości krajów! Jeśli przeczytasz, co piszą, a nie tylko nagłówek, to zobaczysz, że często używa się takich słów jak; prawdopodobnie przypuszczalnie zarzuty, oskarżenia itp. Stosowane są również bardzo częste odniesienia do „bezpiecznych źródeł”, które nigdy nie są udokumentowane nazwą ani żadnym innym dowodem. Wszyscy używają fałszywych nazwisk i profili. Czy to ludzie, którym chcesz zaufać? Oni NIGDY nie dostarczają żadnej formy dowodów, a jedynie linki do innych źródeł, które z kolei prowadzą do kolejnych źródeł itp. Ci profesjonalni hejterzy mają blogi, za które zarabiają za każdym razem, gdy ktoś trafia na ich posty. Wpisy zawierają jedynie skandaliczne roszczenia, z dużą ilością linków do innych postów na blogu, na które te same osoby otrzymują jeszcze więcej pieniędzy po kliknięciu linków. Jeśli klikniesz jeden z linków, uzyskasz dostęp do kilku kolejnych roszczeń i linków, w których dowody powinny być dostępne, ale nie są. I tak to działa. Dlaczego więc wybrali nas, OLN, do „nienawiści”? To naprawdę logiczne, mamy bardzo dużą liczbę członków, z których wszyscy są potencjalnym „źródłem dochodu” dla ich firmy, a mianowicie „blogiem płatnym za kliknięcie”. Powiedzmy, że piszą jeden post, który umożliwia kliknięcie 100 000 członków OLN. Powiedzmy na przykład, że zarabia 0,05 USD za kliknięcie, a następnie zarabia 5.000 USD. Jeśli te 100 000 kliknięć będzie na 1 link na blogu, oznacza to, że zarobił 5.000 USD i więcej, itd.… Zapewne zdajesz sobie sprawę, że bycie profesjonalnym hejterem to całkiem dochodowy biznes. Kiedy wchodzimy i klikamy w brud, który produkują, płacimy wynagrodzenie tym ludziom. Ponadto zwiększamy liczbę trafień, które trafiają na ich posty, co daje im więcej uwagi, być może nawet z mediów. Przestańmy więc płacić wynagrodzenie tym ludziom, którzy prowadzą ten niezwykle nieetyczny i dochodowy przekręt !!!

Biuletyn OneLife, 21 października 2019 r Moneta 22 października 2019 r  Najnowsze korporacyjne PROMOCJE, AKTUALNOŚCI I MATERIAŁY wydawane są w każdy poniedziałek o godzinie 18:00 EET (czas Sofia)! Przyjrzyjmy się aktualizacjom z tego tygodnia: Wonder Wheel jest aktywny do końca października Następny cel DS Expo – Władywostok krzyczeć – Australia Ranga lidera przedłużona do 31 października Opłata za obrót – od 1 listopada Aktualizacje zgodności – Szczegółowe przepisy Przydatne podręczniki – OneAcademy / OneForex, kursy prawne i CoinSafe – nowy podręcznik Dowiedz się wszystkiego o najnowszych promocjach, wystawach i wydarzeniach z ostatnich 7 dni w TYLKO niezawodnym, korporacyjnym źródle informacji! KOŁO WONDER DO KOŃCA PAŹDZIERNIKA

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart