EXCHANGE (giełda wymiany)

EXCHANGE (giełda wymiany)

Długo wyczekiwane wejście ONE na giełdę wymiany jest ostatnim elementem układanki #OneEcosystem DIGITAL WALLET (elektroniczny portfel):

Zapewnia swobodny przepływ funduszy kryptograficznych i fiat pomiędzy użytkownikami w ekosystemie, zapewniając dwukierunkowy dostęp do różnych platform w stabilnym OneEcosystemie.

DEALSHAKER REMITTANCE DEFINITION (definicja przelewów Dealshaker): Przesyłanie pieniędzy jako płatności lub jako prezent. Podstawowa funkcja przelewów: Przelewy zapewniają bezpieczny i przejrzysty transfer środków między użytkownikami w ekosystemie (TRANSFER GOTÓWKOWY). Wszyscy użytkownicy będą mogli transferować i otrzymywać środki w dowolnej części świata na czas i po niskiej cenie. Wymiana: ONE do ONE, FIAT do FIAT, CRYPTO do CRYPTO

Na koniec: Giełda wymiany z przekazami pieniężnymi jako część jednego ekosystemu. Więcej informacji o procesie listowania ONE na giełdzie w nadchodzących dniach / tygodniach. Do dziś zostało wydobytych blisko 65 miliardów monet (ONE). Kapitalizacja wynosi około 2 bilionów euro. Przechodzimy do celów!!! Przyjaciele, wygląda na to, że firma oficjalnie wchodzi na giełdę!

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart