AKTUALNOŚCI – maj, czerwiec 2019 r.

AKTUALNOŚCI – maj, czerwiec 2019 r.

Konwersja OFC

Dziękujemy za skontaktowanie się z naszym zespołem pomocy technicznej.

Jeśli chodzi o Twoje zapytanie, pozwól mi potwierdzić, że konwersja OFC z 2017 r. jest w trakcie realizacji zgodnie z obietnicą.

W marcu, kwietniu i maju wszyscy, którzy w 2017 r. dokonali konwersji ONE na OFC, otrzymali 20% tych monet z powrotem na swoje konta OneCoin. Następne 20% zostanie wydane w czerwcu, a ostatnie 20% – DO 31 LIPCA. Jak wiadomo, wszyscy otrzymują taką samą kwotę ONE, jaką początkowo przeliczyli, niezależnie od kursu konwersji w 2017 r. Na przykład, jeśli członek dokonał konwersji 10 ONE na OFC, bez względu na to, czy stawka wynosiła 1: 100 czy 1 : 200, wtedy ten członek jest uprawniony do otrzymania 10 ONE zwrotu.

W przypadku, gdy członek otrzymał OFC z innych kont, nie zmienia to ilości monet, które ten członek otrzyma z powrotem. Innymi słowy, każdy członek otrzymuje tylko monety, które oryginalnie miał przed konwersją.

Kontynuuj śledzenie naszych kanałów komunikacji i cotygodniowego biuletynu, aby uzyskać więcej informacji o dalszych aktualizacjach tego i innych wiadomości.

Pamiętaj, że bardzo ważne jest, aby przy każdym otwarciu biletu podać swoją nazwę użytkownika.

Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli wymagane są dalsze informacje.

Dziękujemy za wybranie sieci OneLife
Z poważaniem,
Zespół wsparcia OneLife

Próba kradzieży i oszustwa udaremniona.

Duncan zmarnował nasz czas i nie udało mu się naprawić jego problemów technicznych i czekaliśmy bardzo długo na API. Nie udało się połączyć starej platformy z nowym Dealshakerem, a kiedy zdał sobie sprawę, że nie będzie w stanie tego naprawić, zaczął pracować nad własnym planem, w którym jego motywem było zabranie całej sieci.
Duncan nie jest już częścią OneLife. Próbował oszukać firmę za pośrednictwem New DealShaker, ponieważ New DealShaker został zarejestrowany pod jego nazwiskiem. Konstantin mu zaufał, ale on oszukał wszystkich, więc firma zakończyła z nim współpracę.
Skontaktował się z czołowymi liderami i zaoferował 8% udziału w zyskach, jeśli opuszczą OneLife i pomogą mu zabrać ze sobą partnerów. Otwiera również swoją nową stronę internetową o nazwie * Ovid.ie *, którą jest niemalże kopią nowego Dealshaker’a.
Tak więc, kiedy zrozumieliśmy, że oszukuje, firma go zwolniła, więc nie jest już częścią OneLife i jeśli ty lub ktokolwiek otrzyma od niego e-mail, po prostu zignoruj go i postępuj zgodnie z oficjalnymi oświadczeniami firmy.
Zamknij swoje sklepy i konta w nowym DealShaker. Nie ma potrzeby paniki ponieważ firma ma pełną kontrolę nad oryginalnym DealShakerem. Wystarczy wejść na stronę www.dealshaker.com i kliknąć login. Użyj nazwy użytkownika i haseł OneLife i to wszystko. Jesteś zalogowany. Nie musisz się tutaj rejestrować, jeśli masz już konto OneLife i nie musisz płacić 4 € za KYC. Nie musisz czekać na API, widzimy nasze monety i saldo gotówki. Od dziś po prostu zacznij dodawać oferty tutaj i zapomnij o nowym DealShakerze.
Wszystko jest w absolutnym porządku i w bezpiecznych rękach. System franczyzowy będzie aktywny również tutaj, a posiadacze franczyzy otrzymają role administratora w celu szybkiego zatwierdzania merchantów i ofert. Nadchodzi także nowy plan wynagrodzeń, który przyniesie korzyści wszystkim, aby rozwijać sieć.
Na koniec chciałbym powiedzieć, że byliśmy bardzo rozczarowani Duncanem, gdy zdaliśmy sobie sprawę, że próbuje kupić liderów, oferując im 8% udziału w zyskach ze swojego nowego przedsięwzięcia i z planu IPO. Miał misję zniszczenia ciężkiej pracy 3,5 miliona ludzi i na szczęście udało nam się przed tym uchronić.

Pracujmy razem i zwiększmy naszą użyteczność na www.dealshaker.com

 

NOWOŚCI Z SOFII – ONELIFE (24.05.2019)
Witam wszystkich!

Chcemy, żebyście wiedzieli i zostali poinformowani, że po spotkaniu w Sofii z firmą w piątek 24.05.2019 udało się osiągnąć kilka bardzo pozytywnych porozumień dla całej sieci OneLife na świecie.

1. DealShaker będzie nowszy i ładniejszy niż kiedykolwiek, z dobrą wiadomością dla handlowców i dla sieci z niesamowitymi możliwościami!!! Będzie plan dla sieci i handlowców, dla wszystkich. To sprawi, że DealShaker będzie niesamowicie silny dla sieci i dla franchizobiorców.

2. Wymiana znajduje się w końcowej fazie zatwierdzenia. Testy “Fe trader” już trwają, aby sprawdzić, czy blockchain i zarządzanie działają doskonale. Już niedługo będziemy współpracować z wymianą.

3. Sprawdzamy dokumentację blockchain i potwierdzamy, że działa normalnie i jest w 100 % kontrolowana przez OneLife i niemiecką firmę zarządzającą.

4. Nowe koncepcje i produkty pojawią się w sieci OneLife i jego klientów.

5. Oficjalnie prosimy Was o wypisanie się z Platformy NewDealShaker i z e-maili, które wysyła newdealshaker, ponieważ ta platforma nie jest już częścią naszego ekosystemu. Prosimy wszystkich o odłączenie się od tej platformy, aby przestać dostawać więcej e-maili od nich. To oczywiste, że te e-maile są spamem, i że odpowiedzialni za to będą sądzeni za nieuczciwą konkurencję i kradzież poufnych informacji.

Dziękuję wszystkim za udostępnienie prawdziwych i potwierdzonych informacji firmy
i zapewniamy, że ekosystem kontynuuje swój obrany kurs.
OneLife – razem dla wszystkich, wszystko dla OneLife.

EXCHANGE (giełda wymiany):

Długo wyczekiwane wejście ONE na giełdę wymiany jest ostatnim elementem układanki #OneEcosystem DIGITAL WALLET (elektroniczny portfel):

Zapewnia swobodny przepływ funduszy kryptograficznych i fiat pomiędzy użytkownikami w ekosystemie, zapewniając dwukierunkowy dostęp do różnych platform w stabilnym OneEcosystemie. DEALSHAKER REMITTANCE DEFINITION (definicja przelewów Dealshaker): Przesyłanie pieniędzy jako płatności lub jako prezent. Podstawowa funkcja przelewów: Przelewy zapewniają bezpieczny i przejrzysty transfer środków między użytkownikami w ekosystemie (TRANSFER GOTÓWKOWY). Wszyscy użytkownicy będą mogli transferować i otrzymywać środki w dowolnej części świata na czas i po niskiej cenie. Wymiana: ONE do ONE, FIAT do FIAT, CRYPTO do CRYPTO

Na koniec: Giełda wymiany z przekazami pieniężnymi jako część jednego ekosystemu. Więcej informacji o procesie listowania ONE na giełdzie w nadchodzących dniach / tygodniach. Do dziś zostało wydobytych blisko 65 miliardów monet (ONE). Kapitalizacja wynosi około 2 bilionów euro. Przechodzimy do celów!!! Przyjaciele, wygląda na to, że firma oficjalnie wchodzi na giełdę!

Część I – ONE pojawi się wkrótce na giełdzie. 

Proces jest w toku. – Ilośc tokenów w pakietach zostanie zmniejszona, aby złagodzić wahania ceny ONE na giełdzie – Uruchomiona zostanie usługa wymiany i przelewów Fiat-Crypto, Crypto-Fiat, Crypto-Crypto – W usłudze Przelewy – osoby fizyczne i firmy będą mogły dokonywać natychmiastowych transferów Fiat & Crypto na całym świecie Część II – Na giełdzie będzie wiele różnych kryptowalut i FIAT – Cena ONE będzie zależeć od popytu i podaży w oparciu o wolumeny przechowywane w globalnych portfelach i będących przedmiotem obrotu – Usługa przekazów będzie w bardzo konkurencyjnej (taniej) cenie – Gdy ktoś wyśle przelew w walucie FIAT zostanie ona przekonwertowana na ONE, przesłana do odbiorcy i następnie znów przekonwertowana w FIAT. W ten sposób usługa przekazów pieniężnych zwiększy zapotrzebowanie na ONE. – Rachunek płynności i limity są obowiązkowe dla giełdy Część III Fazy operacyjne: Faza 1: Licencja pozaeuropejska już została wydana Faza 2: Licencja europejska – wniosek złożony Faza 3: Inne kraje – złożenie wniosków jako prioritet Faza 4: Kraje, które zakazują kryptografii wymagają negocjacji z rządami Część IV Exchange zacznie działać w większości nieregulowanych jurysdykcji (tam gdzie rząd nie reguluje jeszcze wymiany), gdzie handel kryptowalutami nie jest zakazany. Firma wysyła powiadomienie o działalności do wszystkich władz tego kraju, aby przestrzegać lokalnych przepisów. Ludzie z większości krajów Ameryki Łacińskiej, Afryki i Rosji mogą działać na giełdzie, chyba że w międzyczasie pojawi się nowe rozporządzenie, które tego zabrania. Część V Kryptowaluty, które będą dostępne na giełdzie (w trakcie zatwierdzania): •​Bitcoin (BTC) •​Ethereum (ETH) •​Bitcoin cash (BCH) •​Litecoin (LTC) •​Dogecoin (DOGE) •​Basic Attention Token (BAT) •​Neo (NEO) •​Ripple (XRP) •​Stellar (XLM) •​Dash (DASH) •​OneCoin (ONE) •​EOS (EOS) •​USD Tether (USDT) •​Aeternity (AE) •​OmiseGO (OMG) •​0x (0x) •​Revian (R) Część VI Waluty FIAT, które będą dostępne na giełdzie (w trakcie zatwierdzania): •​Australian Dollar •​Bahraini Dinar •​Brazilian Real •​British Pound •​Canadian Dollar •​Chilean Peso •​Chinese Yuan Renminbi • Czech Korone • Danish Korone, Euro • Hongkong Dollar • Phillipines Pesos.

Cotygodniowe podsumowanie platformy wymiany

Tydzień 1

Prace IT

*depozyt monety Onecoin – zrobiony *wypłata monety Onecoin – zrobiona *Handel – zrobiony *depozyt oraz wypłata “Fiat” (pieniędzy np. zł,€,$) – zrobione *procedury KYC – zrobione *testowanie – następny tydzień *Połączenie wymiany dealshaker – musi być zrobione (do zrobienia) *Limity – muszą być zastosowane

Licencjonowanie oraz Audyt IT Procedura licencjonowania jest obecnie na etapie oceny. Potrzebne jest więcej czasu na ostateczne zatwierdzenie i testowanie. Ponadto audyt IT platformy zapewni główną opinię w ciągu najbliższych tygodni. Trwa przegląd listy wszystkich krypto walut na platformie.

Strona Prawna Środki operacyjne zostały zgromadzone i zdeponowane na rachunku Escrow gotowym do przekazania. Dokumentacja prawna została sfinalizowana i poddana ostatecznej weryfikacji. Brak nowych aktualizacji od określonych organów dotyczących uwzględnienia świadczenia usług w państwie jeśli chodzi o dodatek na świadczenie usług w państwie.

Etap prac Komitet ds. Licencjonowania opóźnia się ze względu na fakt, że nowe wymogi dotyczące oddzielnej platformy CDD powstały jako szczególny wymóg banku centralnego dotyczący stosowania przejrzystości w procesie należytej staranności i utrzymania wysokiego poziomu monitorowania i kontroli przepływu środków przy składaniu sprawozdań do Banku Centralnego. Mamy jednak dobrą wiadomość, że możemy zacząć od ograniczonego czasu tolerancji (z limitowanym czasem tolerancji).

Cotygodniowe podsumowanie platformy wymiany

Tydzień 2

Rozwój IT
 Testowanie – funkcja depozytu z OLN do Exchange działa płynnie; funkcja wypłaty jest nadal testowana
mode – obecnie wypłaty mogą być wysyłane z bloku blockchain z powodzeniem, ale występuje drobny błąd
wyświetlane po wykonaniu jednego z poleceń -> praca nad wyeliminowaniem błędu
 Limity i opłaty – w oczekiwaniu na sugestię do końca dnia roboczego; oczekuje się przeglądu i zatwierdzenia
w następnym tygodniu
Way Bramka płatności powinna zostać wdrożona – oczekuje na odpowiedź banku centralnego, na którym jest
najbardziej stosowny
 Połączenie „Dealshaker – Exchange” – już wkrótce

Licencjonowanie i audyt IT
Ensing Licencjonowanie – potwierdzono, że nie ma sprzeciwu prawnego. Oczekiwanie na rekomendację przez
Zgodność do uwolnienia. Compliance i IT połączyły siły i badają wszystkie profile i
Dokumentacja techniczna. Po zakończeniu pracy oba zespoły wydadzą raport końcowy dla
koncesjonowanie. Oczekuje się, że raport będzie gotowy w ciągu najbliższych 2 tygodni.

Prawny
Plik już wydany przez prawo – brak dalszych uwag na temat struktury prawnej. Oznacza to, że bank centralny
zakończył procedurę i został zatwierdzony (firmy, struktury własności, zakres prac, itp.)

Spełnienie
W tym tygodniu utworzono wnioski o 2 europejskie licencje (wymiana i przekazy pieniężne); oni będą
zezwól: fiat na krypto, krypto na fiat, krypto na krypto. Spodziewany początek – w przyszłym tygodniu z lokalną firmą
Rejestracja
Wniosek o licencje europejskie i otwarcie rachunku bankowego – oba oczekują na rozpatrzenie. Zaktualizowany plik dotyczący zgodności i jurysdykcji operacyjnej dla Giełdy jest przekazywany poniżej raport bieżący.

Cotygodniowe podsumowanie platformy wymiany

Tydzień 3

Rozwój IT Testowanie – funkcja depozytowa OLN -> Exchange działa płynnie;

Obecnie wypłaty mogą być wysyłane z powodzeniem, błąd został naprawiony;

Bieżąca równoległa praca na rzecz stabilizacji synchronizacji między blockchain a back office; Trwająca równoległa praca nad budowaniem stabilnego połączenia między giełdą a starym DealShaker.

Rachunek płynności – sfinalizowany.

Licencjonowanie i audyt IT Komisja IT sfinalizowała raport operacyjny z komentarzami po ich stronie, które są następujące:

– Bank Centralny musi wiedzieć, skąd pochodzą ceny Reuters, Bloomberg, Netdania lub innego interfejsu wymiany i czy istnieje autoryzacja. Chcą wiedzieć, w jaki sposób ceny są tworzone technicznie, w przeciwnym razie powinniśmy połączyć się z cenami CB. Podane wyjaśnienie jest takie, że cena kryptowaluty / waluty fiskalnej na inną jest określana tak samo, jak na wszystkich innych giełdach, a mianowicie przez cenę ostatniego handlu na rynku. Dla wszystkich par walutowych, które nie mają rynku – wybór źródła danych Crypto na USD, Crypto na Crypto: COINMARKETCAP; Fiat do Fiat: Fixer.

– Propozycje opłat są przekazywane Bankowi Centralnemu jako podstawa marży kupna, która jest średnią marżą kursu kupna kilku banków. Marginesy są korygowane o 50%, aby być na równi z lokalnymi kantorami w kraju licencji.

– Bramka płatności określona jako obowiązkowa przed rozpoczęciem – nadal brak odpowiedzi ze strony Banku Centralnego na temat zalecanej bramki płatności.

– Komisja IT przygotuje kolejny raport dotyczący monet i tokenów w nadchodzącym tygodniu.

Departament Zgodności (Compliance)

Wniosek o obsługę wysłany do Turcji, Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii; oczekuje na dalsze informacje.

Cotygodniowe podsumowanie platformy wymiany

Tydzień 6

Rozwój IT

* stabilizacja synchronizacji między blockchain a biurem back – done,

* trwające prace w celu stworzenia dodatkowego mechanizmu opartego na ONE ekosystem, który ustanawia stabilność cen monet, a także ułatwia wymianę popytu.

Udzielanie licencji i kontrola IT

* wciąż czekamy na dokładną datę, w której firma exchange zostanie zaproszona do udziału w ostatnim spotkaniu fizycznym z CB. Sprawozdanie Komitetu ds. Monet i Żetonów zostanie przedstawione podczas tego spotkania wraz z zatwierdzeniem opłaty.

* plan ciągłości biznesu – nadal w trakcie przygotowań.brama do płatności – propozycje płatności bram, które pracują z krypto waluty, muszą być wykonane w przyszłym tygodniu.

* limity wymiany – propozycja, która będzie przygotowana w przyszłym tygodniu.

Zgodność.

* firma wymiany nie otrzymała jeszcze żadnych aktualizacji na kraje od odpowiedzialnych władz, zarówno ze swoich starych, jak i ich nowych wniosków.
* w odniesieniu do europejskiej licencji – wszystkie papiery prawne od ustanowienia spółki zależnej europejskiej – notarialnie i autentyczność; wniosek o utworzenie firmy przesłane i płatny. Następny krok -> zatwierdzenie przez władze, a następnie wniosek o pozwolenie na wymianę.

Cotygodniowe podsumowanie platformy wymiany

Tydzień 7

Rozwój IT:
* Trwają prace nad stworzeniem dodatkowego mechanizmu opartego na koncepcji ONE Ekosystemu, który zapewnia stabilność cen monet, a także przyczynia się do wzrostu popytu na wymianę.

Licencjonowanie i audyt IT:
* Nadal czekamy na dokładną datę wniosku, gdy firma giełdowa zostanie zaproszona do udziału w ostatnim spotkaniu z bankiem centralnym. Raport komisji IT ds. monet i żetonów zostanie przedstawiony podczas tego spotkania wraz z zatwierdzeniem komisji.

* Plan ciągłości działania – gotowy i złożony. Według Rady Dyrektorów członkowie spółki giełdowej powinni uczestniczyć w seminarium w Banku Centralnym, w którym ważne są licencje AML i CFT (zaproponowano kilka dat).

* Payment Gateway – Niedawno jedna z międzynarodowych korporacji usług finansowych przedstawiła możliwość konwersji krypto waluty na fundusze fiat w celu ograniczenia akceptacji przez kupców. Konwersja może nastąpić bezpośrednio na giełdzie. Krypto będzie przechowywane w portfelu na giełdzie, a ludzie będą wydawać pieniądze na sztywną kartę płatniczą.
Połączenia do działu zgodności są zaplanowane na poniedziałek. Mamy nadzieję na dobry wynik, który zapewni stabilność całego jednolitego ekosystemu.

* Limity wymiany – stała dyskusja na temat zarządzania limitami.
Giełda musi utrzymywać płynność na podstawie dostępnej linii płynności. Ta linia płynności to płynna gotówka, która zostanie przelana na konto w TOP całego kapitału, aby zapewnić nieprzerwane transakcje gotówkowe. Zarządzanie limitami opiera się na zasadach zarządzania gotówką / ryzykiem płynności i testów warunków skrajnych, które opierają się na formułach, które mogą się różnić w zależności od wielkości popytu i podaży.

Koncepcja opiera się na następujących parametrach:
1- Całkowity zapas wyemitowanych monet odnosi się do liczby monet wystawionych do obrotu.
2- Łączna liczba sprzedanych monet odnosi się do liczby monet przechowywanych i / lub sprzedawanych przez członków sieci.
3- Łączna liczba monet o statusie „Unoccupied” (nieznajdujących się w obrocie) odnosi się do liczby monet, które nadal znajdują się w magazynie i są w posiadaniu emitenta. Wynika to z następującego wzoru: całkowity zapas monet – (minus) całkowita liczba sprzedanych monet.
4- Podstawowa cena jednostkowa to cena monety w momencie emisji. Nie obejmuje premii, rabatów ani nagród.
5- Cena transakcyjna to rzeczywista cena rynkowa wynikająca z działalności handlowej, która jest wynikiem następującej formuły: cena bazowa * (pomnożona przez) wartość rynkowa. Wartość rynkowa jest wynikiem następującego wzoru: (Zapotrzebowanie – (minus) Dostawa).
6- Kapitalizacja rynkowa wynika z całkowitej liczby sprzedanych monet * (pomnożonej przez) ceny handlowej.
7- Wskaźnik płynności odnosi się do dostępnej płynności w celu zaspokojenia popytu na gotówkę i jest wynikiem następującej formuły: Bilans płynności (/ podzielony przez) Kapitalizacja rynku (w procentach).

Podział według każdego członka sieci jest następujący:
1- Bilans portfela, który odnosi się do liczby monet posiadanych przez uczestnika.
2- Koszt początkowy odnosi się do wartości portfela zgodnie z początkową ceną bazową.
3- Aktualna wartość odnosi się do bieżącego salda portfela zgodnie z ceną rynkową / handlową (jest to zmienna dynamiczna, ponieważ zależy od podaży i popytu).
4- Procent portfela procentu monet znajdujących się w posiadaniu członka na łączny zapas monet.
5- Procent rynkowy to procent bieżącej wartości portfela uczestnika podzielony przez kapitalizację rynkową.
6- Dzienny limit gotówki jest złożoną formułą, która reprezentuje połowę średniego procentu portfela i procentu rynku, obliczonego na podstawie wskaźnika płynności i pomnożonego przez bieżącą wartość / saldo uczestnika.
7- Miesięczny limit powinien wynosić 10-krotność dziennego limitu, jeśli zostanie podjęta decyzja, że ​​ma to zastosowanie.
8- Limit tygodniowy powinien wynosić 2,5-krotność limitu dziennego, jeśli zostanie podjęta decyzja, że ​​ma to zastosowanie.
9 – Limity mogą być stosowane na konto lub grupę kont (zgodnie z informacjami w pliku CIF klienta). Im wyższa linia płynności (gotówka), tym wyższe limity, ponieważ wpływa na nie wskaźnik płynności.

Zgodność:
* Exchange wysłał przypomnienia do wszystkich krajów, które jeszcze nie odpowiedziały, a teraz czekamy na odpowiedzi.

* Jeśli chodzi o licencję europejską – europejska firma została zatwierdzona i utworzona pod nazwą ……………………….. z numerem rejestracyjnym (… … … ..). Exchange jest obecnie w trakcie ubiegania się o licencje, które są niezbędne tej firmie do współpracy z giełdą w Europie (3 mieszane portfele cyfrowe, wymiana i transfer).

Cotygodniowe podsumowanie platformy wymiany

Tydzień 8

Rozwój IT

 • Trwają prace nad stworzeniem dodatkowego mechanizmu opartego na koncepcji One Ecosystem, który ustala stabilność ceny monet, a także ułatwia popyt na giełdzie.
  Trwają prace nad zastosowaniem limitów wymiany (brak limitów od portfela do portfela, ponieważ jest to transfer wewnętrzny).

Licencjonowanie i audyt IT

 • Nadal czeka na dokładną propozycję daty, kiedy firma Exchange zostanie zaproszona do udziału w końcowym fizycznym spotkaniu z CB. Raport komisji IT dotyczący monet i żetonów zostanie przedstawiony podczas tego spotkania wraz z zatwierdzeniem opłaty.
  Niedawno wprowadzono nowe przepisy w kraju Giełdy. Zostały one zastosowane na wszystkich platformach wymiany, zwłaszcza w odniesieniu do kryptowaluty. Obowiązkiem wszystkich członków / dyrektorów firmy jest uczestnictwo w seminarium AML w celu wydania certyfikatu rejestracji. Wszelkie certyfikaty zgodności, które nie zostały wydane przez AMLC kraju licencji, nie będą akceptowane. Najwcześniejsza data dostępna na seminarium to 14-16 lipca. Spotkanie z CB i wizytą na stronie odbędzie się po certyfikacji AML.
 • Bramka płatności – wysłaliśmy protokoły biznesowe do 3 bramek płatności (protokół określa sposób działania firmy i poprzez które platformy), ale odpowiedziały, że potrzebują ostatecznego zatwierdzenia przez CB, aby spojrzeć na nasze żądanie. Tak więc pozostanie ze statusem „Oczekuje” aż do momentu uzyskania ostatecznej zgody CB.
 • Limity wymiany – ciągła dyskusja na temat zarządzania ograniczeniami od portfela do portfela; nie ma ograniczeń, ponieważ jest to transfer wewnętrzny

Dział Zgodności

 • Firma Exchange wysłała przypomnienia do wszystkich krajów, które jeszcze nie udzieliły odpowiedzi, a teraz czekamy na odpowiedzi.
 • Jeśli chodzi o licencję europejską – firma została pomyślnie utworzona, a wniosek licencyjny został wysłany w tym tygodniu; należy przedłożyć plany biznesowe i zapłacić wszystkie związane z tym opłaty. Procedura licencyjna trwa 30 dni, licząc od dziś -> obecnie trwa.

Cotygodniowe podsumowanie platformy wymiany

Tydzień 9

Rozwój IT
 * Trwają prace nad stworzeniem dodatkowego mechanizmu opartego na koncepcji One Ecosystem, która ustala stabilność ceny monet, a także ułatwia popyt na giełdę.

 • Trwające prace nad zastosowaniem limitów wymiany (brak limitów od portfela do portfela, ponieważ jest to transfer wewnętrzny)
    Licencjonowanie i audyt IT
   * Dokładna data fizycznego spotkania z CB ma zostać ogłoszona po zakończeniu seminarium bankowego AML / CFT (14-16 lipca). Raport komisji IT dotyczący monet i żetonów zostanie przedstawiony podczas spotkania wraz z zatwierdzeniem opłaty. Wszystkie opłaty i wydatki na seminarium bankowe zostały w pełni opłacone w tym tygodniu. Seminarium CB jest obowiązkowe.
  CB zezwoli platformie na handel i wymianę ograniczonej liczby monet – wydały politykę dotyczącą zatwierdzonych monet do obrotu, które mają być stosowane przez licencjonowane giełdy. w przypadku dodania niezatwierdzonych monet dokument powinien przejść specjalny proces zatwierdzania. Nadal nie wiemy, jakie dokumenty będą wymagane.
 • Bramka płatności – firma Exchange wysłała protokoły biznesowe do 3 bramek płatniczych (protokół określa sposób, w jaki firma zamierza działać i za pośrednictwem jakich platform), ale CB musi uzyskać dalsze ostateczne zatwierdzenie, aby kontynuować nasze żądanie. Tak więc pozostanie to ze statusem „Oczekuje” do momentu uzyskania ostatecznej zgody CB.
 • Limity wymiany – Trwa dyskusja na temat limitów. Limity między kontami monet nie mają zastosowania, ponieważ są to przelewy wewnętrzne i ułatwią stronom współwłasność.
    Spełnienie
 • Kraje: Firma Exchange nie otrzymała żadnych aktualizacji od krajów, a plik jest nadal w stanie, który był w zeszłym tygodniu. Kolejne przypomnienie zostało wysłane wczoraj do wszystkich krajów. W tym tygodniu wszystkie kraje franczyzobiorców DealShaker zostały poddane przeglądowi, a także przesłano zapytania do właściwych organów.
 • W przypadku licencji europejskiej: Przetwarzane są razem trzy aplikacje i istnieje pozytywny znak i zgoda banku CB na otwarcie rachunku bankowego dla już utworzonego podmiotu. Firma Exchange nadal czeka na odpowiedź od dwóch innych banków, ale może kontynuować otwarcie konta bankowego, gdy przygotowany jest kapitał wspólny (obowiązkowy).

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart