14 maja 2019 Dział Zgodności

14 maja 2019 Dział Zgodności

Dział Zgodności OneLife

Europa w końcu budzi się w obliczu prawdy o zarzutach OneCoin!
Ameryka, twoja kolej!
Jak wszyscy wiecie, od czasu ustanowienia OneCoin byliśmy nieustannie atakowani przez nieuczciwych konkurentów biznesowych, głównie z zazdrości o to, co osiągnęliśmy w rozpowszechnianiu wiedzy na całym świecie o finansach, ekonomii, krypto walutach i przyszłości płatności. Z pewnością wszyscy słyszeliście najbardziej „powszechne” zarzuty przeciwko nam – złośliwie nakarmione władzom, policji w Europie i poza nią oraz ogółowi społeczeństwa, a mianowicie, że nasz model biznesowy, w którym wszyscy uczestniczycie, przypomina w jakiś sposób schemat piramidy, lub jakkolwiek by to nazywali, w skrócie, pewien rodzaj nielegalnej działalności w przebraniu struktury MLM. Kilka lat temu podobne bezpodstawne roszczenia zwróciły uwagę władz szwedzkich, które uznały je za godne zbadania. Oprócz tego działalność OneCoin została zgłoszona do policji przez Szwedzki Urząd ds. Gier, argumentując, że działania te naruszają szwedzką ustawę o grach. Niedługo potem ta „historia”, dotycząca OneCoin, została opublikowana w wiadomościach, a następnie odwoływano się dalej w wielu punktach sprzedaży w trybie offline i online, dając tym roszczeniom medialny rezonans od miesięcy. Te zarzuty zostały teraz poddane próbie i spektakularnie się nie powiodły! Oczywiście szwedzka policja przeprowadziła dochodzenie w związku z zarzutami Urzędu ds. Gier (jak powinna). Nie mogli poznać prawdy, zanim nie przekonali się o słabej jakości analizy prawnej raportu), a dziś znamy jej wynik: Szwedzka policja doszła do wniosku, że nie można udowodnić żadnych zarzutów popełnienia błędu i że dochodzenie w tej sprawie zostało zamknięte – dwukrotnie, 6 lutego 2017 r. i 16 stycznia 2018 r. 2 maja 2019 r. Szwedzki Urząd Gier (Spelinspektionen) potwierdził naszym prawnikom, że nie ma toczących się postępowań przed organem w odniesieniu do zarzutów przeciwko OneCoin. Krótka historia – sprawa jest zamknięta. Więc mamy to: w kraju skandynawskim, gdzie ochrona konsumentów jest wysoko rozwinięta, koncepcja OneCoin została poddana najbardziej rygorystycznym testom legalności i przeszła ją! Szwedzka ustawa o grach ma pochodzenie unijne, więc zawarcie w Szwecji powinno dotyczyć reszty Europy i mieć zastosowanie do innych krajów europejskich.
I na koniec – niecierpliwie czekamy na prawdziwe powody oskarżenia Konstantina Ignatova i jego uwięzienia, aby się ujawniły. Z pewnością po tym stanie się jasne dla publiczności – zarzuty przeciwko niemu będą „prawdziwe” i „wiarygodne”, podobnie jak analiza prawna Szwedzkiego Urzędu ds. Gier z 2016 roku.
Poszukiwanie prawdy jest zwykle długim i nieprzyjemnym procesem – jest trudne i wymaga czasu, ale zawsze zwycięża. Jesteśmy przekonani, że stanie się tak również w Stanach Zjednoczonych Ameryki.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart